Zamknij menu mobilne

Projekty międzynarodowe

logotyp kolorowy green enough
Green Enough

Program edukacyjny mający na celu podniesienie poziomu zachowań ekologicznych poprzez metodologię integracyjną z wykorzystaniem technologii Augmented Reality ( rozszerzona rzeczywistość).

otwarte dłonie osoby, przed nimi wycięte z papieru postaci, również osób z niepoełnosprawnościami
ICALL: Inclusive Living for All

Projekt ICALL ma na celu opracowanie wysokiej jakości, elastycznej ścieżki uczenia się dla dorosłych. Ma za zadanie również dopasowywanie modeli tworzenia i utrzymywania integracyjnych społeczności lokalnych, w których osoby z niepełnosprawnością mogą prowadzić aktywne życie społeczne i będą miały pełny dostęp do wszystkich usług publicznych.

Mobilność edukacyjna szansą na rozwój

W ramach programu Erasmus + akcji KA122-ADU Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności dorosłych osób uczących się i kadry w sektorze edukacji dorosłych realizujemy projekt pt. Mobilność edukacyjna szansą na rozwój, który jest współfinansowany przez Unię Europejską.

logo Response
RESPONSE

Projekt RESPONSE ma na celu zapobieganie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnością. Kontekst: W Unii Europejskiej 40 milionów kobiet z niepełnosprawnością jest narażonych na przemoc ze względu na płeć

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.