Zamknij menu mobilne

Aktualności

Response 21.09

21 września we Wrocławiu odbyły się drugie Warsztaty w ramach Projektu RESPONSE. Tym razem nad problemem przemocy ze względu na płeć wobec kobiet z niepełnosprawnością pracowały Organizacje pozarządowe, Stowarzyszenia i podmioty pracujące z kobietami z niepełnosprawnością i zajmujące się kwestią przemocy. We współpracy jest siła To drugi z cyklu warsztatów. Obserwujcie Nas i projekt, a […]

Akademia Niezależnego Życia – 28.09

Wydarzeń Ciąg dalszy! Na podsumowanie rezultatów projektu i superwizję przyjechał do Nas partner Norweski -Fonix SA.

Akademia Niezależnego Życia – 26.09

26 Września 2023 w Przemkowie obyło się spotkanie upowszechniające rezultaty projektu Akademia Niezależnego Życia – trenuj codzienność, zyskaj samodzielność.

8. DOLNOŚLĄSKI KONWENT REGIONALNY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI „Różnorodni – Równi”

Zapisy na 8. DOLNOŚLĄSKI KONWENT REGIONALNY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI zostały zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia. Osoby, które się zakwalifikowały do udziału w Konwencie zostaną poinformowane mailowo do dnia 5.10.2023.

RESPONSE warsztaty 21.09 Wrocław

Halo NGO-sy, Stowarzyszenia i podmioty wspierające osoby z niepełnosprawnością Zwolniło się miejsce na Warsztaty w ramach projektu RESPONSE – przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet niepełnosprawnościami.

Akademia Niezależnego Życia 11.09

Akademia Niezależnego Życia - dzieję się!  Dziewczyny pilnie uczą się każdego dnia. Mieszkanie pozwala im na niezależne życie!

Rekrutujemy – trenerów/trenerki pracy

Poszukujemy TRENERÓW/TRENERKI PRACY do wsparcia osób z niepełnosprawnościami w poszukiwaniu i utrzymywaniu zatrudnienia.

Response – zapraszamy na warsztaty!

W ramach projektu Response organizujemy kolejne warsztaty szkoleniowe i podnoszące świadomość w tym obszarze!  Rezultaty warsztatów będą częścią podręcznika, który będzie opublikowany po zakończeniu cyklu spotkań.

RESPONSE – 16. sesja Konferencji Państw-Stron Konwencji o prawach OzN

Mamy przyjemność podzielić się kilkoma ekscytującymi wiadomościami z 16. sesji Konferencji Państw-Stron Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych, która odbyła się w siedzibie ONZ w Nowym Jorku w dniach 13-15 czerwca.