Zamknij menu mobilne

Aktualności: RESPONSE aktualności

Response 21.09

21 września we Wrocławiu odbyły się drugie Warsztaty w ramach Projektu RESPONSE. Tym razem nad problemem przemocy ze względu na płeć wobec kobiet z niepełnosprawnością pracowały Organizacje pozarządowe, Stowarzyszenia i podmioty pracujące z kobietami z niepełnosprawnością i zajmujące się kwestią przemocy. We współpracy jest siła To drugi z cyklu warsztatów. Obserwujcie Nas i projekt, a […]

RESPONSE warsztaty 21.09 Wrocław

Halo NGO-sy, Stowarzyszenia i podmioty wspierające osoby z niepełnosprawnością Zwolniło się miejsce na Warsztaty w ramach projektu RESPONSE – przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet niepełnosprawnościami.

Response – zapraszamy na warsztaty!

W ramach projektu Response organizujemy kolejne warsztaty szkoleniowe i podnoszące świadomość w tym obszarze!  Rezultaty warsztatów będą częścią podręcznika, który będzie opublikowany po zakończeniu cyklu spotkań.

RESPONSE – 16. sesja Konferencji Państw-Stron Konwencji o prawach OzN

Mamy przyjemność podzielić się kilkoma ekscytującymi wiadomościami z 16. sesji Konferencji Państw-Stron Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych, która odbyła się w siedzibie ONZ w Nowym Jorku w dniach 13-15 czerwca.

Response – 22.06.2023

22 Czerwca we Wrocławiu odbyły się pierwsze warsztaty pt. „Poznajmy się i zjednoczmy się” w ramach projektu  RESPONSE organizowane przez Fundację Eudajmonia. Kobiety z niepełnoprawnością dzieliły się doświadczeniami z przedstawicielami MOPS-ów, PCPRU, stowarzyszeń, organizacji i vice-versa.

Ukończony został raport State of Art – SOTA REPORT

Jeśli nie masz czasu, aby przeczytać nasz pełny Raport, przygotowaliśmy informację prasową w siedmiu różnych językach, która podsumowuje wszystko na dwóch stronach! Uruchomiliśmy nasz raport State of the Art, który pokazuje przegląd potrzeb wsparcia kobiet z niepełnosprawnością, które są ofiarami przemocy ze względu na płeć, odpowiadając na trzy pytania: Jakie wyzwania stoją przed kobietami z […]