Zamknij menu mobilne

Aktualności: Green Enough

Green Enough film – Światowy Dzień Środowiska

5 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Środowiska, a EASPD i jego partnerzy projektu Green Enough dołączyli do obchodów!

Green Enough

W ramach projektu Green Enough spotkaliśmy się z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Polkowicach oraz Klubem Samopomocy w Polkowicach. Przeprowadzaliśmy ankiety dotyczące recyklingu oraz kompostowania.

Green Enough – 17.01.2024

W zeszłym tygodniu partnerzy projektu Green Enough, w tym Fundacja Eudajmonia, spotkali się we Wrocławiu. Spotkanie stworzyło partnerom pierwszą okazję do przetestowania aplikacji na telefon wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość.

Green Enough – 18.03.2023

Projekt Green Enough świętuje Światowy Dzień Recyklingu, przedstawiając 4 najważniejsze wskazówek dotyczących poprawy zarządzania recyklingiem. Z okazji Światowego Dnia Recyklingu, który przypada 18 marca, Green Enough dzieli się czterema najważniejszymi wskazówkami, które pomogą Ci lepiej przetwarzać odpady. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powstaje Twoja plastikowa butelka na wodę? A może zastanawiałeś się, co dzieje się […]

Green Enough – 2.02.2023

Według Światowej Organizacji Meteorologicznej zmiany w globalnym i lokalnym klimacie wpłynęły negatywnie na miliony ludzi i kosztowały miliardy i to tylko w 2022 roku. Wiele z tych osób dotkniętych zmianami klimatu są osoby z niepełnosprawnością. Osoby z niepełnosprawności są bardziej narażone na negatywne skutki zmiany klimatu niż inni tym samym są również bardziej narażone na […]

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.