Zamknij menu mobilne

Green Enough – 17.01.2024

W zeszłym tygodniu partnerzy projektu Green Enough, w tym Fundacja Eudajmonia, spotkali się we Wrocławiu.
Spotkanie stworzyło partnerom pierwszą okazję do przetestowania aplikacji na telefon wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość. To innowacyjne narzędzie ma na celu udostępnienie dostępnej edukacji w zakresie recyklingu osobom z niepełnosprawnością i innym, oferując zabawny i interaktywny sposób identyfikacji i sortowania różnych materiałów do recyklingu.
Nasi partnerzy w projekcie poczynili również znaczące kroki w rozwoju kursu szkoleniowego dla profesjonalistów pracujących z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i/lub całościowymi zaburzeniami rozwoju. Poprzez włączenie kluczowych zasad Uniwersalnego Projektowania w Edukacji, kurs ten umożliwia profesjonalistom przekazanie wiedzy osobom z niepełnosprawnościami na temat ochrony środowiska. Zrozumienie to umożliwia osobom z niepełnosprawnościami podejmowanie świadomych decyzji i wdrażanie zrównoważonych praktyk dostosowanych do ich preferencji.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie Green Enough? Kliknij po szczegółowe informacje tutaj: https://www.greenenough.eu/

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.