Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Podpisz wniosek!

Korzystając z możliwości, jakie niosą za sobą zapisy ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. 2010 r. Nr 234 poz. 1536) na mocy art. 41 e ust. 2 ww. ustawy, pragniemy przedłożyć Staroście Polkowickiemu wniosek o utworzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Polkowickiego.

Rada będzie organem opiniodawczo - doradczym i pomocniczym Starosty Polkowickiego w zakresie dotyczącym działalności pożytku publicznego oraz współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.

W związku z powyższym prosimy o rozważenie podpisania się pod wnioskiem o utworzenie Rady, biorąc pod uwagę potrzebę zapewnienia reprezentatywności organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie powiatu polkowickiego.

Podpisane wnioski można składać osobiście bądź przesłać na adres Fundacji Eudajmonia, ul. Borówkowa 5a, 59-100 Polkowice do dnia 31 sierpnia 2014 r.

Pobierz i podpisz wniosek

Galeria

Zdjęcie: Podpisz wniosek!

Powrót do: Aktualności

Partnerzy