Zamknij menu mobilne

Symulacje

Fundacja Eudajmonia od 2014 roku regularnie przeprowadza warsztaty upowszechniające wiedzę na temat potrzeb osób z niepełnosprawnościami: w szkołach, przedszkolach, na uczelniach wyższych, w urzędach, biurach firm prywatnych, w parkach i podczas różnych eventów.

Nasze zajęcia opierają się o możliwość doświadczenia niepełnosprawności, „wejścia w buty” osoby z niepełnosprawnością i na własnej skórze poczucia czym są bariery architektoniczne, komunikacyjne, cyfrowe czy związane z postawą otoczenia. Do tej pory nasze warsztaty pomogły ponad 3500 odbiorcom zmienić swoją postawę wobec osób z niepełnosprawnością, obudzić empatię i otwartość na inność oraz poczuć ideę dostępności.

Przez ten okres czasu zyskaliśmy opinię skutecznych, zaangażowanych i przede wszystkim profesjonalnych ekspertów działających na rzecz poprawy dostępności dla osób
ze szczególnymi potrzebami.

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.