Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

"Zostań asystentem - wspieraj skutecznie!"

Trwa rekrutacja do projektu „Zostań asystentem – wspieraj skutecznie”! Swoje zgłoszenia można wysyłać do końca lipca.

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż dnia 4 czerwca 2014 r. pomiędzy Województwem Dolnośląskim a Fundacją Eudajmonia podpisana została Umowa o dofinansowanie przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ze środków PFRON projektu: „Zostań asystentem – wspieraj skutecznie”.

 

Szkolenie obejmuje 124 godziny zajęć, prowadzonych aktywnymi metodami warsztatowymi, a jego niezbywalnym elementem są bezpłatne 20-godzinne praktyki. W ramach szkolenia zrealizowane zostaną następujące moduły:

- kurs asystencki (40 godz.),

- alternatywne formy komunikacji, jak: język migowy, alfabet Lorma, system Blissa (68 godz.),

- pierwsza pomoc (16 godz.).

 

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu kompetencji zawodowych osób mieszkających na Dolnym Śląsku w obszarze asystentury funkcjonalnej i społecznej osób z niepełnosprawnościami poprzez udział w szkoleniach i praktykach.

 

Szkolenie realizowane będzie w okresie od sierpnia do października 2014 roku na terenie Dolnego Śląska – jak najbliżej miejsc zamieszkania Uczestników/czek szkolenia.

 

Zapraszamy osoby chcące nabyć kompetencje niezbędne do profesjonalnego wspierania osób z niepełnosprawnościami do składania aplikacji.

 

Rekrutacja trwa do 31 lipca 2014 r.

 

Dokumenty (CV + Formularz zgłoszeniowy – w załączeniu lub do pobrania ze strony www.eudajmonia.pl) prosimy przesłać e-mailem na adres: asystentura@eudajmonia.pl lub i.pytlak@eudajmonia.pl (podpisany skan) lub pocztą na adres: Fundacja Eudajmonia, ul. Borówkowa 5A, 59-101 Polkowice z dopiskiem: „Zostań asystentem – wspieraj skutecznie”

Osoba do kontaktu: Izabela Pytlak – kierowniczka projektu

Tel. 884 612 184, e-mail: i.pytlak@eudajmonia.pl

Pliki do pobrania

Galeria

Zdjęcie: "Zostań asystentem - wspieraj skutecznie!"

Powrót do: Aktualności

Partnerzy