Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

,,Oswoić nieznane” – zapraszamy na symulacje!

Opublikowano: 2016-09-24

Czy pamiętacie, że to już dzisiaj na Wyspie Słodowej rozpoczynają się  X Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia? My też tam jesteśmy, czekamy na Was na stoisku nr 55. :) Przyjdźcie koniecznie, bo to dla Was będziemy prowadzić symulacje różnych rodzajów niepełnosprawności i wspólnie z Wami chcemy bawić się, uczyć i doświadczać. Dziś (sobota) jesteśmy na Wyspie od 11.30 do 17.30, a jutro (niedziela) od 12.30 do 18.30. Jeśli chcecie ciekawie i radośnie spędzić czas z rodziną  - przyjdźcie w ten weekend na Wyspę Słodową na nasze symulacje!

Symulacje ,,Oswoić nieznane”  odbywają się w ramach projektu „Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON – I edycja. Prowadzenie   kampanii   informacyjnych   na   rzecz   integracji   osób   niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji” współfinansowanego ze środków PFRON przekazanych przez MOPS Wrocław (www.mops.wroclaw.pl).

Galeria

Zdjęcie: ,,Oswoić nieznane” – zapraszamy na symulacje!

Powrót do: Aktualności

Partnerzy