Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

„Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON – I edycja. Prowadzenie kampanii informacyjnych na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji". c. d.

Opublikowano: 2016-06-04

W przyszłą sobotę, 11.06.2016r. zapraszamy wszystkich do parku Grabiszyńskiego. Od 14.00 do 20.00 będziemy tam prowadzić dla Was symulacje różnych rodzajów niepełnosprawności i wspólnie z Wami bawić się, uczyć i doświadczać. Znajdziecie nas przy Pawilonie Parków Europejskiej Stolicy Kultury (pawilon znajduje się przy wzgórzu, nieopodal pętli tramwajowej) – czekamy na Was!

Symulacje odbywają się w ramach projektu „Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON – I edycja. Prowadzenie kampanii informacyjnych na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji".

Galeria

Zdjęcie: „Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON – I edycja. Prowadzenie kampanii informacyjnych na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji". c. d.

Powrót do: Aktualności

Partnerzy