Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kilka zdań od uczestniczki projektu Zatrudnienie wspomagane

Opublikowano: 2016-02-22

Nazywam się Maja Buczek. Jestem uczestniczką projektu „Zatrudnienie wspomagane”, w którym  wspólnie z trenerką szukam pracy. W  ostatnim miesiącu odbyłam praktyki w Hostelu „Angelus Silesius”. Najpierw jako osoba porządkowa. Do moich zadań należało: sprzątanie pokoi, łazienek, mycie mebli, dbanie o dobrą obsługę klientów hostelu itp. Po odbyciu tej praktyki zostałam przyjęta do obsługi recepcji jako asystent. Moje zadanie polegało na obserwacji przydzielania pokoi, wyznaczenia miejsc przeznaczonych dla gości, opisywaniu  miejsc, w których mają zamieszkać klienci, a po wszystkich formalnościach - „bezpośrednie” zaproszenie, przekazanie kluczy i wskazanie wybranych pokoi.

W ten sposób nabyłam doświadczenia w  pracy w hostelu, udoskonaliłam swoje umiejętności. Ta praktyka nauczyła mnie przede wszystkim  dyscypliny, punktualności, umiejętności tzw. prozaicznych. Odbycie tej praktyki zmotywowało mnie do „dalszego rozwoju”,  abym mogła „odważniej” myśleć o dalszych działaniach zawodowych.

Bardzo dziękuję opiekunce moich praktyk w hostelu Angelusa Silesiusa Pani Wandzie za jej cierpliwości wyrozumiałość, a managerce – Pani Agnieszce – za to, że dała mi szansę i pozwoliła na odbycie tej praktyki.

Galeria

Zdjęcie: Kilka zdań od uczestniczki projektu Zatrudnienie wspomagane

Zdjęcie: Kilka zdań od uczestniczki projektu Zatrudnienie wspomagane

Powrót do: Aktualności

Partnerzy