Zamknij menu mobilne

Dostępność

Od kilku lat specjalizujemy się w monitorowaniu i propagowaniu standardów dostępności. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie szkoleniowe oraz doradcze w zakresie wdrażania Ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, realizowania postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, realizowania zleceń w zakresie dostępności w szerokim zakresie. W ostatnich latach zrealizowaliśmy kilka dużych projektów z obszaru dostępności, w tym projekt realizowany na zlecenie MSWiA czy projekty szkoleniowe dla pracowników Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

sylwetka osoby poruszającej się na wózku między pachołkami

Na co dzień przeprowadzamy audyty architektoniczne budynków, stron internetowych, konsultujemy procedury dla instytucji i świadczymy poradnictwo w tym obszarze. Warsztaty wcieleniowe – symulacje niepełnosprawności jako część realizowanych przez nas bloków szkoleniowych cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w szkołach, przedszkolach jak i w instytucjach z udziałem pracowników czy na konferencjach z udziałem uczestników. Ostatnio, w dniach 19-20.04 w Warszawie na zaproszenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej realizowaliśmy warsztaty wcieleniowe podczas dwudniowej konferencji poświęconej Programowi Dostępność Plus.

Zajrzyj do zakładek:

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.