Zamknij menu mobilne

Dostępność – teoria a praktyka – szkolenia, poradnictwo, promocja usług samorzeczniczych, modernizacja centrum edukacyjno- treningowego

wrocław miasto spotkań logotyp

Projekt „DOSTĘPNOŚĆ – TEORIA A PRAKTYKA – SZKOLENIA, PORADNICTWO, PROMOCJA USŁUG SAMORZECZNICZYCH, MODERNIZACJA CENTRUM EDUKACYJNO-TRENINGOWEGO” współfinansowany ze środków Gminy Wrocław kierowany do osób zaangażowanych w realizację zadań publicznych na terenie Gminy Wrocław w tym wrocławskich NGO (przedstawicieli, pracowników, wolontariuszy działających na rzecz organizacji w tym osób z niepełnosprawnościami).

Czas trwania projektu:

03.2023-12.2023,

obszar: Wrocław

Co w ramach projektu:

Jako organizacja ekspercka, działająca i rozwijająca usługi na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz w obszarze dostępności w ramach projektu proponujemy:
I. Realizację (kontynuację) cyklu szkoleniowego dla osób zaangażowanych w realizację zadań publicznych na terenie Wrocławia z obszaru dostępności.
II. Przeprowadzenie końcowego etapu modernizacji lokalu będącego docelowo m.in. miejscem działalności poradniczej i szkoleniowej w zakresie dostępności i selfadwokatury.
III. Poradnictwo dla Wrocławskich NGO w zakresie dostępności i/lub działań samorzeczniczych.
IV. Nagranie dostępnego materiału filmowego promującego ideę działań samorzeczniczych.

Grupa docelowa:

Projekt skierowany jest do osób zaangażowanych w realizację zadań publicznych na terenie Gminy Wrocław w tym wrocławskich NGO.

Kontakt:

Wszelkie pytania możesz zadać kontaktując się telefonicznie (także sms) lub mailowo z koordynatorem: Ewelina Puławska tel. 510 169 986, e.pulawska@eudajmonia.pl

 

Formularz zgłoszeniowy: poradnictwo w zakresie dostępności i obywatelskie

 

plakat zapraszający do udziału w projekcie

plakat poradnictwo obywatelskie

 

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.