Zamknij menu mobilne

RESPONSE warsztaty 21.09 Wrocław

Halo NGO-sy, Stowarzyszenia i podmioty wspierające osoby z niepełnosprawnością ????
Zwolniło się miejsce na Warsztaty w ramach projektu RESPONSE – przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet niepełnosprawnościami.

Warsztaty odbędą się w CAL we Wrocławiu, ul. Prądzyńskiego 39a. w następujących terminach:
21.09.2023 w godzinach 10-14

Formularz zgłoszeniowy:

Aby zarejestrować się na warsztaty, wypełnij ten formularz (link):
Problem przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnością jest wielowymiarowy, budzący wciąż wiele wątpliwości i trudności na wielu poziomach. Wybór sposobu reagowania lub brak reakcji jest zawsze decyzją, która ma wpływ na jakość życia konkretnych kobiet z niepełnosprawnością. Naszą misją i obowiązkiem jest wiec praca w tym zakresie i rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej szeroko rozumianej przemocy, jej skali, form reagowania oraz metod wsparcia kobiet z niepełnosprawnością.
Od kwietnia 2022 r. Fundacja Eudajmonia, wraz z organizacjami z sześciu innych krajów europejskich, realizuje projekt RESPONSE. Projekt RESPONSE proponuje połączenie różnych podmiotów w celu zwiększenia wiedzy i potencjału zainteresowanych stron na temat usług zajmujących się zwalczaniem przemocy przeciwko kobiet z niepełnosprawnością. Celem jest umożliwienie przekazania wiedzy płynącej od organizacji/podmiotów pracujących na rzecz osób z niepełnosprawności do sektora praw ofiar i wice-versa, tworząc ostateczną przestrzeń do wspólnego uczenia się i współpracy.
W przypadku konieczności odbycia podróży w celu wzięcia udziału w warsztatach informujemy, że Fundacja Eudajmonia zwróci koszty transportu.

Kontakt:

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub wyjaśnień, możesz skontaktować się z Martą Sokołowską – m.sokolowska@eudajmonia.pl – 609 742 183, lub Joanną Burkiewicz – j.burkiewicz@eudajmonia.pl -501 315 809
Zapraszamy do kontaktu!

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.