Zamknij menu mobilne

Response – 22.06.2023

22 Czerwca we Wrocławiu odbyły się pierwsze warsztaty pt. „Poznajmy się i zjednoczmy się” w ramach projektu  RESPONSE organizowane przez Fundację Eudajmonia. Kobiety z niepełnoprawnością dzieliły się doświadczeniami z przedstawicielami MOPS-ów, PCPRU, stowarzyszeń, organizacji i vice-versa. Wymiana doświadczeń połączyła grupy dzięki temu warsztaty miały charakter ćwiczeniowy.

Spotkanie było bardzo interesujące i inspirujące! Połączyła się zdalnie z uczestnikami Pani Katarzyna Sobańska-Laskowska-  Pełnomocnik Terenowy Rzecznika Praw Obywatelskich we Wrocławiu, która podzieliła się wiedzą w zakresie przemocy, w tym wobec kobiet z niepełnoprawnością.

To dopiero początek cyklu warsztatów. Niedługo odbędą się kolejne. Obserwujcie Nas i projekt, a dowiecie się więcej.

#RESPONSE #Erasmusplus

#genderbasedviolencewwd

Response – finansowany jest  z programu Erasmus+ „Partnerstwo na rzecz współpracy w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego” (ERASMUS-EDU-2021-PCOOP-ENGO)

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.