Zamknij menu mobilne

Kolejny kurs języka angielskiego dla kadry dydaktycznej Fundacji Eudajmonia na Malcie!

Kurs języka angielskiego dla kadry dydaktycznej Fundacji Eudajmonia na Malcie! ???????? „Mobilność edukacyjna szansą na rozwój” – projekt dofinansowany przez Unię Europejską ????????
17 czerwca 2024 kolejna osoba rozpoczęła udział w mobilności w ramach projektu dofinansowanego przez Unię Europejską z Programu Erasmus Plus – Edukacja Dorosłych „Mobilność edukacyjna szansą na rozwój”. Podniesie ona swoje kompetencje językowe ????
Kurs języka angielskiego, w którym nasi współpracownicy biorą udział prowadzi Executive Training Institute, Malta (ETI Malta).
Na zdjęciu widzimy kobietę stojącą przed budynkiem, przy tablicy z napisem "eti executive training institute malta". Kobieta ubrana jest w fioletową sukienkę i różowe sandały, trzyma teczkę z logo "eti". Budynek, przy którym stoi, ma jasne ściany i kilka okien. Na zdjęciu widać również fragment doniczki z rośliną po prawej stronie.

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.