Zamknij menu mobilne

Ubrania do oddania

Drodzy Przyjaciele,
Mamy do Was ważną sprawę! Chcielibyśmy Was serdecznie poprosić o wsparcie naszej kampanii na Ubrania do Oddania ????
To proste! Wy oddajecie ubrania, których już nie potrzebujecie, a na konto naszej kampanii wpadają środki, które zostaną przekazane Klubowi Samopomocy w Polkowicach dla osób z niepełnosprawnościami. Naszym głównym celem jest zebranie funduszy na zakup laptopa, który będzie służył do organizacji zajęć i warsztatów dla członków klubu ????
Klub Samopomocy to miejsce, gdzie osoby z niepełnosprawnościami spotykają się, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, rozwijać swoje umiejętności i budować silne społeczności ???? Aby pomóc nam w osiągnięciu celu, prosimy Was o przekazanie niepotrzebnych ubrań, które na pewno zalegają w waszych czterech kątach. Ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie ???? Spakuj ubrania w kartony (min. 10 kg) i zamów bezpłatnego kuriera z dowolnej lokalizacji – klikając przycisk POMAGAM ???? https://ubraniadooddania.pl/campaigns/1963
Razem możemy sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla każdego! ????♻️????
Z głębi serca dziękujemy,
Uczestnicy Klubu Samopomocy przy Fundacji Eudajmonia
grupa uczestników klubu samopomocy, self-adwokatów siedzi i stoi wśród wielu kartonów

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.