Zamknij menu mobilne

Erasmus+

Nasi pracownicy na Job Shadowing w organizacji FUNDACIÓ SUPPORT-GIRONA w Katalonii!

W tym tygodniu pracownicy dydaktyczni, realizując obserwację pracy podnoszą swoje kompetencje w zakresie wdrażania edukacji obywatelskiej dla osób z niepełnosprawnością, poznają innowacje i rozwiązania możliwe do stosowania w codziennej praktyce.
A wszystko to w ramach projektu „Mobilność edukacyjna szansą na rozwój”, dofinansowanego przez Unię Europejską z Programu Erasmus+.
W pierwszym dniu odbyło się ciepłe przyjęcie przez zaprzyjaźnioną organizację SUPPORT-GIRONA, która aktywnie wspiera osoby z niepełnosprawnościami i od wielu lat realizuje ważny i bliski nam model Wspieranego Podejmowania Decyzji.
Każdego dnia będą obserwować, współpracować z hiszpańskimi profesjonalistami, a nawet wykonywać niektóre zadania. Nie zabraknie także poznania kultury Katalonii.
Na zdjęciu widzimy pięć osób stojących przed budynkiem z napisem "Suport Girona". Osoby są ustawione w szeregu i pozują do zdjęcia, patrząc w stronę aparatu. W tle widać znak "Suport", w którym litera "O" jest w kolorach koła barw, co sugeruje wsparcie lub zaangażowanie w różnorodne inicjatywy.

Pierwsza osoba z lewej strony ma na sobie różowe spodnie, białą koszulkę i dżinsową kurtkę. Druga osoba ma na sobie ciemną sukienkę i również dżinsową kurtkę. Trzecia osoba nosi niebieską, wzorzystą sukienkę. Czwarta osoba, mężczyzna, jest ubrana w jasnoróżową koszulę i ciemną kamizelkę, a ostatnia, piąta osoba, ma na sobie białą koszulę i jasnoszarą spódnicę
Na zdjęciu widzimy grupę osób siedzących przy stole w sali konferencyjnej. W tle znajduje się ekran, na którym wyświetlana jest prezentacja zatytułowana "Right to live independently and to be included in the community" ("Prawo do życia niezależnie i bycia włączonym do społeczności"). Na prawo od ekranu widoczny jest stojak z kolejnym ekranem, a na lewo stoi roll-up z napisem "Suport" oraz logo, które również pojawiło się na wcześniejszym zdjęciu.

Przy stole siedzi mężczyzna w kamizelce, rozmawiający z trzema kobietami siedzącymi naprzeciwko niego. Jedna z kobiet ma na sobie niebieską wzorzystą sukienkę, a dwie pozostałe dżinsowe kurtki. Po prawej stronie zdjęcia, przy stole, siedzi czwarta kobieta ubrana w białą koszulę.

Na stole znajdują się różne przedmioty, takie jak butelki z wodą, kubki jednorazowe, pudełka z sokami, telefon komórkowy oraz inne drobne rzeczy. Wygląda na to, że uczestnicy biorą udział w jakiejś dyskusji lub szkoleniu. Pomieszczenie jest jasne i nowoczesne, z minimalistycznym wystrojem.

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.