Zamknij menu mobilne

Erasmus plus

Wspominamy udany wyjazd naszych pracowników na kurs językowy na Maltę i zapraszamy na kolejną turę rekrutacji od 25 stycznia do 5 lutego 2024r.

Oferujemy kurs językowy na Malcie lub wyjazd na obserwację pracy w organizacji pozarządowej w Hiszpanii lub Grecji! Wyjechać mogą pracownicy/współpracownicy Fundacji Eudajmonia oraz odbiorcy naszych działań – osoby z niepełnosprawnością.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji poprzez wypełnienie formularza online,  który dostępny będzie na stronie www.eudajmonia.pl. Przed jego wypełnieniem należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji do projektu dostępnym na stronie i u koordynatorki projektu – Danuty Berezowskiej-Szeligi 881233775 d.berezowska@eudajmonia.pl

Mobilności odbywają się w ramach projektu pt. Mobilność edukacyjna szansą na rozwój, który jest współfinansowany przez Unię Europejską z programu Erasmus + akcji KA122-ADU Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności dorosłych osób uczących się i kadry w sektorze edukacji dorosłych.

pięć osób pozuje do zdjęcia z dyplomami ukończenia kursu językowego

Malta_kurs_językowy

Strona została zaktualizowana i dostosowana w ramach projektu Regionalna Akademia Selfadokwatury - Nic o nas bez nas- projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.