Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Przewodnik po Modelu Trener/-ka Aktywności

Oddajemy w Państwa ręce "Przewodnik po Modelu Trener/-ka Aktywności", w którym znajdą Państwo informacje oraz praktyczną wiedzę umożliwiające wdrożenie innowacyjnej usługi aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością.

Publikacja stanowi wynik doświadczeń zebranych w trakcie testowania skuteczności modelu oraz prac Grup Roboczych zaangażowanych w opracowanie wstępnej i ostatecz- nej jego wersji (w ich skład wchodzili przedstawiciele publicznych i niepublicznych instytucji pomocy i integracji społecznej oraz instytucji rynku pracy).

Intencją naszą było, by Przewodnik stanowił kompendium wiedzy umożliwiające wdrożenie modelu w środowiskach lokalnych, przy jednoczesnym dopasowaniu jego for- muły do panujących w nich warunków.

Liczymy, że zainspiruje Państwa do nowego spojrzenia na proces aktywizacji osób z niepełnosprawnościami i zachęci do stosowania sprawdzonych przez nas rozwiązań w podejmowanych przez Państwa działaniach na rzecz tej grupy.

Grzegorz Jucewicz – kierownik projektu
Anna Puławska-Rodzik – mentor merytoryczny

 

"Przewodnik po Modelu Trener/-ka Aktywności" dostępny jest za darmo, ale w ramach usługi Pay with a Post/ Pay with a Tweet. Oznacza to, że informacja o pobraniu raportu pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze, na Facebooku, Google+ lub na LinkedIn.

Poniżej "Przewodnik po Modelu Trener/-ka Aktywności" w pełnej wersji do pobrania za darmo.

Kliknij i powiedz o tym innym :)

 

 

    Plik PDF, 154 stron, 11,2MB

    Pobierz za darmo:

    

Galeria

Zdjęcie: Przewodnik po Modelu Trener/-ka Aktywności

Powrót do: Aktualności

Partnerzy