Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Eudajmonia pomaga uwierzyć w siebie

Zasadniczym działaniem przewidzianym w ramach zadania publicznego „UWIERZ W SIEBIE”  jest zorganizowanie i przeprowadzenie poradnictwa specjalistycznego oraz warsztatów trenerskich dających praktyczną wiedzę i rozwijających umiejętności w obszarze rozwiązywania problemów natury psychologicznej, korelujących z szeroko rozumianą aktywnością społeczno-zawodową. Działania podzielone na:

  1. Grupowe poradnictwo specjalistyczne (psychologiczne) w wymiarze 40h 
  2. Warsztaty trenerskie  - w wymiarze 40h

W efekcie realizacji zadania publicznego 10 osób, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, dla których został określony III profil pomocy zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z dnia 20 kwietnia 2004r. (Dz. U. 2013, poz. 674 z póź. Zm.) zwana dalej ustawą o promocji zatrudnienia (…), realizujących w szczególności kontrakt socjalny, o których mowa w przepisach pomocy społecznej uzyska profesjonalne wsparcie w zakresie: poradnictwa psychologicznego oraz warsztatów trenerskich.

Program Aktywizacja i Integracja finansowany jest ze środków Funduszu Pracy rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej okres realizacji 01.10.2014 r. – 30.11.2014 r.

Galeria

Zdjęcie: Eudajmonia pomaga uwierzyć w siebie

Powrót do: Aktualności

Partnerzy