Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

I Pozarządowy Piknik Rodzinny

25. września 2014 r. zorganizowaliśmy na polkowickim rynku Pierwszy Pozarządowy Piknik Rodzinny, w którym wzięło udział 9 organizacji pozarządowych z terenu powiatu polkowickiego.

Oprócz Fundacji Eudajmonia - inicjatora imprezy - na polkowickim rynku zagościli w charakterze wystawców:

  • Stowarzyszenie Skorpion Polkowice
  • Stowarzyszenie "Pro familia"
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Wrzosowa kraina"
  • Polkowickie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski "Radosne serca"
  • ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec w Polkowicach
  • Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Guzice
  • Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Michała Archanioła w Polkowicach
  • Stowarzyszenie Romów w Polkowicach

W Trakcie pikniku odbyła się także uroczysta inauguracja EUDAJMONKA podczas akcji „Bachomazy” przeznaczonej dla najmłodszych mieszkańców powiatu. Młodzi ludzie malowali farbami Eudajmonka przy muzyce J.S.Bacha. Tematem przewodnim prac był temat „Jak Eudajmonek zmienia świat”. Podczas Bachomazów powstało wiele pięknych prac. Pracę można oglądać u nas w biurze przy ul. Borówkowej 5A w Polkowicach.

Eudajmonek jest naszym dobrym duszkiem, który pomaga nam w trudnych sytuacjach. By zgodnie z naszą misją kreować otaczający nas świat na lepszy.

Celem pikniku była integracja i promocja organizacji pozarządowych z terenu powiatu polkowickiego. Chcemy pokazywać mieszkańcom powiatu nie tylko to, co robią organizacje pozarządowe, ale również umożliwić współdziałanie i skorzystanie z już podjętych inicjatyw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam przy organizacji Pierwszego Pozarządowego Pikniku Rodzinnego, w szczególności dziękujemy naszym wolontariuszom m.in. Arturowi, Marcinowi, Dominikowi, Mariuszowi i Arturowi.

Na koniec dziękujemy także wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasz piknik i już teraz zapraszamy na następny pozarządowy piknik rodzinny. Spotkajmy się za rok!

Link do galerii: http://www.eudajmonia.pl/index.php?p=ga&idg=mg,4&id=19&action=show

Napisali o nas - relacje z wydarzenia:
http://www.polkowice.eu/news,5291,I-Piknik-Pozarzadowy.html
http://www.e-legnickie.pl/index.php/rozrywka-i-kultura-w-regionie/polkowice-kultura/12921-pozarzdowy-piknik-rodzinny-foto

Galeria

Zdjęcie: I Pozarządowy Piknik Rodzinny

Powrót do: Aktualności

Partnerzy