Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zaproszenie na seminarium wdrożeniowe

Wrocław, 2014-09-01

Fundacja Eudajmonia, realizator projektów innowacyjnych „Trener Aktywności” oraz „Zatrudnienie Wspomagane”, ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu, w trakcie którego zaprezentowane zostaną wyniki testowania opracowanych przez nas usług aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Uczestnicy spotkań będę mieli możliwość zapoznania się z założeniami modeli i praktycznymi aspektami ich funkcjonowania.

W efekcie spotkań utworzone zostaną grupy robocze, których zadaniem będzie dostosowanie prezentowanych modeli do lokalnych potrzeb i uwarunkowań oraz ich implementacja. Przedstawiciele Fundacji będą pełnić rolę ekspertów w tychże grupach, świadcząc wsparcie doradcze i konsultacyjne.

Bezpośrednim wynikiem podjętej współpracy będzie wypracowanie sposobu wdrożenia jednego lub dwóch modeli w postaci min.:

  • projektu/zarysu projektu wykorzystującego model Trenera Aktywności/Zatrudnienia Wspomaganego, który stanowił będzie bazę do aplikowania o dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych (np. RPO, PO WER, FIO ),
  • wpisanie w lokalną strategię rozwoju i programy współpracy samorządu z NGO działań aktywizacyjnych opartych o model Trenera Aktywności/Zatrudnienia Wspomaganego,
  • opracowania dokumentacji do procedury konkursowej zakładającej wdrożenie modeli, możliwej do wykorzystania w ramach konkursów ogłaszanych przez samorząd lokalny.

Seminaria zorganizowane zostaną w okresie październik-listopad w  10 powiatach  Dolnego Śląska, w których  zainteresowanie modelami wsparcia będzie największe.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w seminarium zapraszamy do wypełnienia ankiety potrzeb organizacji oraz przesłania jej do dnia 15.09.2014 r. na adres biuro@eudajmonia.pl. W powiatach w których zainteresowanie modelami wsparcia będzie największe zostaną zorganizowane seminaria o ich terminach poinformujemy Państwa do końca września.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania

Galeria

Zdjęcie: Zaproszenie na seminarium wdrożeniowe

Powrót do: Aktualności

Partnerzy