Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kultura dostępna - Opowieści Solarne

Opublikowano: 2022-06-23

Zbliżamy się do finału projektu Kultura Dostępna :Warsztaty artystyczno-terapeutyczne dla osób z niepełnosprawnościami "Opowieści Solarne" Zapraszamy na pokaz pracy warsztatowej już 24.06.2022r. godz. 19.00 r Centrum na Przedmieściu ul.Prądzyńskiego 39A Wrocław

"Spektakl warsztatowy "Opowieści solarne" dedykowany jest grupie o szczególnych potrzebach i najbardziej narażonej na wykluczenie. Opowieść świetnie wpisuje się w formułę pracy artystyczno-terapeutycznej z osobami z niepełnosprawno­ ściami.

Historie wykreowane w spektaklu są bardzo osobis­tymi wypowiedziami uczestników warsztatów i poruszają trudne i niepopularne społecznie tematy zabierając widzów w kosmiczną podróż, podczas której spotykają wykreowane maszyny solarne, ekscentryczne postaci nie z tego świata. Aktorzy wraz uczestnikami warsztatów tworzą awangardowe fraszki oraz wymyślają słowa pod kierownictwem Maszyny Kreującej Marzenia"

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Galeria

Zdjęcie: Kultura dostępna - Opowieści Solarne

Powrót do: Aktualności

Partnerzy