Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Spektakl dźwiękowy "Oni"

Serdecznie zapraszamy na spektakl dźwiękowy "Oni " według dramatu Stanisława Ignacego Witkiewicza w reżyserii Andrzeja Ficowskiego. Wydarzenie odbędzie się 4 września 2021 roku o godzinie 19.00 w Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu, ul. Prądzyńskiego 39 A.

Realizacja, oparta na fragmentach dramatu "Oni", opowiada o wizji rzeczywistości, w której władzę przejął rząd głoszący kult automatyzacji. Jest to niepokojąca wizja współczesnego świata, owładniętego pogonią za nowoczesnością, gdzie każda indywidualność musi zostać stłamszona i wyeliminowana z pełnoprawnego życia społecznego. W chwili, gdy system władzy dąży do ujednolicenia i uprzedmiotowienia relacji międzyludzkich, wówczas pojawiają się "Oni".

Realizatorzy spektaklu:
Reżyseria i scenariusz - Andrzej Ficowski

Aktorzy:

Spika - Magdalena Jędrysiak
Tefuan - Dariusz Lech
Bałandaszek - Arkadiusz Cyran
Dźwięk i muzyka - Roman Felczyński

Pokaz odbędzie się w ramach projektu "Czytanie w Ciemnościach. Cykl wydarzeń artystycznych dla osób wykluczonych w 2021 r."

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Galeria

Plakat informujący o wydarzeniu.

Plakat informujący o wydarzeniu.

Powrót do: Aktualności

Partnerzy