Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyzwania deinstytucjonalizacji: kadra i jej kompetencje

Fundacja Eudajmonia jako współorganizator, zaprasza na międzynarodowe seminarium "Wyzwania deinstytucjonalizacji: kadra i jej kompetencje".

Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca 2021 w godzinach 14.00-16.00. Spotkanie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy ZOOM, będzie rejestrowane, a wystąpienia anglojęzycznych prelegentów będę tłumaczone na język polski. Prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hqW1JxdOSJmZX_s8m-LeBQ

Seminarium poświęcone będzie przybliżeniu aktualnego etapu prac nad Strategią deinstytucjonalizacji usług społecznych w Polsce oraz zwróceniu uwagi na kontekst zapotrzebowania na wyspecjalizowany personel służb społecznych.

Prelegentami będą eksperci i praktycy aktywnie zaangażowani w proces rozwoju usług świadczonych w społecznościach lokalnych.

Dodatkowym walorem seminarium będzie prezentacja europejskich osiągnięć w zakresie przygotowania personelu do wdrażania idei deinstytucjonalizacji.


Pliki do pobrania

Galeria

Plakat z głównym motywem przewodnim seminarium.

Plakat z głównym motywem przewodnim seminarium.

Ogólny program seminarium w formacie JPG.

Ogólny program seminarium w formacie JPG.

Powrót do: Aktualności

Partnerzy