Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Współpraca na każdym szczeblu

Opublikowano: 2019-03-01

Fundacja Eudajmonia zaprasza do udziału w projekcie: „Współpraca na każdym szczeblu” finansowanym przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020r.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Projekt skierowany jest do osób  zamieszkujących teren województwa dolnośląskiego.

Grupą docelową jest 21 osób (min. 11 osób z niepełnosprawnościami) z terenu powiatów z Dolnego Śląska, które działają lub chcą działać w sferze aktywności społecznej. Promowane będzie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Projekt zakłada powstanie sieci 21 liderów z trzech środowisk lokalnych działających na rzecz wdrażania zapisów konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

Cel ten zostanie osiągnięty przez udział uczestników projektu w szkoleniach warsztatowych prowadzonych w 3 grupach, realizację 9 inicjatyw lokalnych (po 3 dla każdego powiatu) oraz opracowanie i opublikowanie raportów cząstkowych i raportu końcowego na temat przestrzegania praw osób z niepełnosprawnościami. Końcowym elementem projektu będzie seminarium podsumowujące działania projektowe z udziałem wszystkich osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację projektu, jego uczestników oraz przedstawicieli społeczności, instytucji i urzędów z powiatów, na terenie których działania były realizowane.

Szczególny nacisk kładziemy na zaktywizowanie osób z niepełnosprawnościami.

Wszelkie działania ujęte w projekcie będą realizowane na terenie Dolnego Śląska. 

Czas trwania projekt: 03-12.2019

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY

Rekrutacja:

  1. FORMULARZ-REKRUTACYJNY-FIO-Eudajmonia.docx

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby!

Tel: 664 452 307

eudajmonia.projekt@gmail.com

Galeria

Plakat projektu. Zawierający podstawowe informacje nt. oferty projektu, dane teleadresowe itp.

Plakat projektu. Zawierający podstawowe informacje nt. oferty projektu, dane teleadresowe itp.

Powrót do: Aktualności

Partnerzy