Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

3. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych

Opublikowano: 2019-05-11

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do udziału w 3. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 28 maja 2019 roku w przestrzeni przy ulicy Legnickiej 65 we Wrocławiu: Centrum Sektor 3/ Skate Park/ PPM Zajezdnia.

Rejestracja Państwa udziału odbywa się poprzez formularz na stronie www.wro-ngo.pl.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać w terminie do 20 maja 2019.

Zobacz film: 3. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych - dlaczego warto tam być?

Tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia będzie 30-lecie działania organizacji społecznych i budowy społeczeństwa obywatelskiego w wolnej Polsce. Z tej okazji gośćmi specjalnymi  Kongresu będą Ewa Kulik-Bielińska oraz Henryk Wujec. Chcemy wspólnie spojrzeć na drogę, którą przemierzyliśmy i zastanowić się nad wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyszłość - szczególnie w kontekście solidarności, dialogu i odpowiedzialnego obywatelstwa.

Podczas Kongresu w trakcie DEBATY o Wrocławiu - będziemy rozmawiać o ważnych dla miasta rozwiązaniach realizowanych i rekomendowanych przez NGO – chcemy promować politykę spójności zamiast polityki roszczeń, nakreślimy wyzwania jakie stoją przed nami w perspektywie najbliższej dekady.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy PROGRAM KONGRESU.

 Zachęcamy również do polubienia naszego wydarzenia na Facebooku - 3. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych , w którym publikujemy na bieżąco wszelkie informacje i komunikaty związane z Kongresem.

 INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

● Udział w 3. Kongresie Wrocławskich NGO jest bezpłatny.

● Zapewniamy opiekę nad dziećmi od 2 do 12 roku życia w godzinach 10.00-16.00.

● DBAJMY O ŚRODOWISKO! Przynieś swój kubek na ciepłe napoje.

● Na 3. Kongresie można zaprezentować swoją organizację - zapraszamy z ROLL-UPEM!

● UWAGA - zapewniamy miejsca parkingowe wyłącznie dla osób z niepełnosprawnościami. Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

● Wydarzenie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Toalety dostosowane dla osób poruszających się na wózkach znajdują się w budynku Centrum Sektor 3 (parter i 1.  piętro). Oferujemy wsparcie asystentów oraz tłumaczenie w PJM.

Do zobaczenia na 3. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych!

Pliki do pobrania

Powrót do: Aktualności

Partnerzy