Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

27 listopada zapraszamy na spotkanie grupy branżowej do spraw osób z niepełnosprawnościami oraz dostępności przestrzeni publicznej i usług

Opublikowano: 2018-11-20

Realizując postulaty Konwentu Regionalnego z 11.10.2018r. serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie grupy branżowej do spraw osób z niepełnosprawnościami oraz dostępności przestrzeni publicznej i usług .

termin: 27 listopada 2018r., godz. 10.00-12.00
miejsce: ul. Legnicka 65, 3 sektor
cel: stworzenie partnerstwa wrocławskich instytucji i organizacji pozarządowych działających w obszarze aktywizacji osób z niepełnosprawnościami i dostępności

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do organizacji pozarządowych, innych podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządowych i osób prywatnych, którym bliskie są sprawy wrocławskiego środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Chcemy tym spotkaniem kontynuować i rozwijać dyskusję, jaką zapoczątkowaliśmy na Konwencie organizacji i środowisk osób z niepełnosprawnościami.
W jego trakcie będziemy mogli wymienić się informacjami na temat tego, co robimy na rzecz mieszkańców Wrocławia? co jest nam potrzebne, aby nasze działania się rozwijały? Zastanowimy się nad formami współpracy z urzędnikami i instytucjami miejskimi w obszarze potrzeb osób z niepełnosprawnościami i dostępności. Porozmawiamy na temat ewentualnych wspólnych działań.

Spotkanie odbędzie się w miejscu dostępnym dla osób z niepełnosprawnościami. W razie potrzeby oferujemy wsparcie asystentów lub tłumaczenie w PJM.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu oraz zapotrzebowanie na asystentów proszę przesyłać na adres: m.franczak@eudajmonia.pl do 23.11.2018r.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót do: Aktualności

Partnerzy