Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

ZAPYTANIE OFERTOWE

nr 1/ZM/FE/04/2017 opublikowanego w dniu 05.04.2017 r.

na stanowisko Eksperta – członka Zespołu Monitoringowego
do przeprowadzenia monitoringu działań jednostek administracji rządowej i samorządowej, w kontekście realizacji praw osób z niepełnosprawnościami i dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.

Aktualizacja - 15.04.2017 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

 w związku z postępowaniem z wyboru na stanowisko Eksperta – członka Zespołu Monitoringowego do przeprowadzenia monitoringu działań jednostek administracji rządowej i samorządowej, w kontekście realizacji praw osób z niepełnosprawnościami i dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, w ramach  projektu  nr POWR.02.06.00-00-0052/16 pt. „Monitoring działań jednostek administracji rządowej i samorządowej w województwie podkarpackim w kontekście realizacji praw osób z niepełnosprawnościami i dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, na podstawie oceny formalnej i merytorycznej komisja powołana do rozstrzygnięcia niniejszego postępowania wybrała oferty złożone przez:

 1. Marcin Orzeł
 2. Agnieszka Magdziarz-Orłowska
 3. Małgorzata Orzeł
 4. Piotr Maciejewski
 5. Justyna Orzechowska
 6. Beata Krukowska-Piecuch
 7. Anna Bartoszek
 8. Robert Fatyga
 9. Justyna Knap
 10. Maciej Knap
 11. Marcin Dziółko
 12. Paulina Michalak-Piotrowska
 13. Magdalena Kocejko
 14. Marcin Piotrowski


Powrót do: Aktualności

Partnerzy