Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

,,Oswoić nieznane” – zapraszamy na symulacje na Politechnikę Wrocławską!

Opublikowano: 2016-10-05

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej na Dni Otwarte Laboratorium Tyfloinformatycznego. Już 12.10.2016 r. w godzinach 9.00 – 15.00 będziemy na Politechnice Wrocławskiej, w Budynku D21 (Bibliotech, Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo Technicznej) prowadzić symulacje różnych rodzajów niepełnosprawności, nie tylko wzrokowej! To niepowtarzalna okazja, aby na chwilę wejść  w świat osób z niepełnosprawnościami i wspólnie przeżywać, uczyć się i doświadczać. Nie może Was tam zabraknąć!

Symulacje ,,Oswoić nieznane”  odbywają się w ramach projektu „Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON – I edycja. Prowadzenie   kampanii   informacyjnych   na   rzecz   integracji   osób   niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji” współfinansowanego ze środków PFRON przekazanych przez MOPS Wrocław (www.mops.wroclaw.pl)

Galeria

Zdjęcie: ,,Oswoić nieznane” – zapraszamy na symulacje na Politechnikę Wrocławską!

Powrót do: Aktualności

Partnerzy