Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

„UWIERZ W SIEBIE 2” w Chojnowie

Opublikowano: 2016-08-18

Fundacja Eudajmonia w okresie od 22 sierpnia do 21 października 2016 roku realizuje zadanie publiczne w ramach Programu Aktywizacja i Integracja pod nazwą Integracja i reintegracja społeczna osób bezrobotnych „UWIERZ W SIEBIE 2”. Projekt finansowany jest z Funduszu Pracy i został zlecony przez Powiat Legnicki w imieniu którego działa Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy – Filia w Chojnowie. W ramach zadania prowadzone jest poradnictwo psychologiczne grupowe oraz warsztaty trenerskie. W zajęciach udział bierze 20 bezrobotnych mieszkańców  Chojnowa.

Projekt „Uwierz w siebie 2”  wyrasta z dotychczasowego doświadczenia Fundacji w realizacji działań z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym również osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze całego Dolnego Śląska. 

Realizacja zadania pozwoli na podniesienie kompetencji zawodowych i społecznych osób, które z powodu wielu przyczyn nie są w stanie samodzielnie funkcjonować na rynku pracy i w życiu społecznym.

Działanie to jest kontynuacją programu realizowanego na przełomie kwietnia i maja br. dla bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w  Legnicy.

Powrót do: Aktualności

Partnerzy