Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

„UWIERZ W SIEBIE” w Chojnowie

Opublikowano: 2015-08-21

Fundacja Eudajmonia w okresie od 17 lipca do 15 października 2015 realizuje zadanie publiczne w ramach Programu Aktywizacja i Integracja pod nazwą Integracja i reintegracja społeczna osób bezrobotnych „UWIERZ W SIEBIE”. Projekt finansowany jest z Funduszu Pracy i został zlecony przez Powiat Legnicki w imieniu którego działa Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy – Filia w Chojnowie. W ramach zadania prowadzone jest poradnictwo psychologiczne grupowe oraz warsztaty trenerskie. W zajęciach udział bierze 20 bezrobotnych mieszkańców gminy wiejskiej Chojnów oraz miasta Chojnowa.

Projekt „Uwierz w siebie”  wyrasta z dotychczasowego doświadczenia Fundacji w realizacji działań z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym również osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze całego Dolnego Śląska. 

Realizacja zadania pozwoli na podniesienie kompetencji zawodowych i społecznych osób, które z powodu wielu przyczyn nie są w stanie samodzielnie funkcjonować na rynku pracy i w życiu społecznym.

Działanie to jest kontynuacją programu realizowanego na przełomie maja i czerwca br. w gminie Kunice i w Legnicy. 

Galeria

Zdjęcie: „UWIERZ W SIEBIE” w Chojnowie

Powrót do: Aktualności

Partnerzy