Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

V warsztaty wyjazdowe w Muzeum Miedzi w Legnicy

To kolejna nasza wizyta w Legnicy. Tym razem uczestnicy warsztatów mieli okazję zwiedzić między innymi: Muzeum Miedzi i Akademię Rycerską. Widzieliśmy „Skarb z Głogowa” obrazy Pawła Lewandowskiego-Palle oraz fotografie pochodzące z Archiwum Atelier Lefayette’a w Victoria&Albert Museum w Londynie.

W warsztatach wzięło udział 11 osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności zamieszkujących gminę Polkowice. Mieliśmy także wsparcie asystentów i wolontariuszy doświadczonych w aktywizowaniu osób z niepełnosprawnością w oparciu o modele asystentury wypracowane przez Fundację Eudajmonia.

Warsztaty dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez „Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce” oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”.

Galeria

Zdjęcie: V warsztaty wyjazdowe w Muzeum Miedzi w Legnicy

Powrót do: Aktualności

Partnerzy