Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zadanie publiczne „Świadczenie usług opieki wytchnieniowej w ramach pobytu dziennego w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej”

Belka z logotypami

Od lewej: 1. logotyp Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, 2. logotyp Gminy Zukowice. 3. W dolnym wierszu Flaga RP i Godło RP.

 

w ramach Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2021

dla mieszkańców Gminy Żukowice

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Funduszu Solidarnościowego w ramach Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2021

 

CEL ZADANIA

Zasadniczym celem niniejszego zadania jest wsparcie członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności (lub orzeczeniem równoważnym) zamieszkałych  na terenie Gmin Żukowice poprzez możliwość uzyskania doraźnej czasowej pomocy w formie usługi opieki wytchnieniowej świadczonej w ramach pobytu dziennego w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnością (w sumie 480 godz.) w okresie od 14.07.2020 do 31.12.2021.

MIEJSCE REALIZACJI ZADANIA

Usługi opieki wytchnieniowej będą świadczone dla mieszkańców Gminy Żukowice w miejscach zamieszkania klientów - osób z niepełnosprawnościami na terenie Gminy Żukowice.

GRUPA DOCELOWA

Grupą docelową będą członkowie rodzin lub opiekunowie sprawujący bezpośrednią opiekę nad osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności (lub orzeczeniem równoważnym) w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnością, zamieszkałych na terenie Gminy Żukowice. Wnioskodawca obejmie wsparciem 2 osoby.

REKRUTACJA

Rekrutacja trwa od 12.07.2021 r.

Kierownik projektu:
Sylwia Kot
s.kot@eudajmonia.pl
781 080 342

Galeria

Plakat promujący projekt. Zawierający podstawowe informacje nt. oferty projektu, dane teleadresowe itp.

Plakat promujący projekt. Zawierający podstawowe informacje nt. oferty projektu, dane teleadresowe itp.

Plakat informujący, że projekt jest dofinansowany z Funduszu Solidarnościowego

Plakat informujący, że projekt jest dofinansowany z Funduszu Solidarnościowego

Powrót do: Działania

Partnerzy