Skuteczni – Profesjonalni – Aktywni – specjalistyczne szkolenia 2.0
Projekt jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Kto może wziąć udział:
Projekt kierowany jest do osób, które spełniają łącznie poniższe kryteria:
- są pracownikami / współpracownikami instytucji integracji i pomocy społeczne;
- mieszkają na terenie jednego z czterech województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego;
Okres realizacji:
01.03.2021 r. do dnia 28.02.2022 r.
Obszar realizacji szkoleń:
- Asystent osobisty OzN – 72 godz. szkoleń wyjazdowych;
- Trener aktywności – 72 godz. szkoleń wyjazdowych;
- Trener pracy – 72 godz. szkoleń wyjazdowych.
Dodatkowo można zrealizować nieobowiązkowe bezpłatne praktyki w wymiarze min. 30H (dla chętnych).
Rekrutacja:
Pierwszy etap rekrutacji zakończy się 31.05.2021r. O wydłużeniu okresu rekrutacji decyduje Koordynator projektu. Formularz zgłoszeniowy
Z kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna w terminie ustalonym z realizatorem szkolenia. Rozmowa może być przeprowadzona w formie telefonicznej i/lub za pomocą Skype.
O zakwalifikowaniu do udziału w każdym ze szkoleń decyduje:
- kolejność zgłoszeń;
- rozmowa rekrutacyjna.
Informacje dodatkowe
Szkolenia wyjazdowe zostaną przeprowadzone w formule 3 trzydniowych zjazdów (piątek-niedziela). Koszt udziału w szkoleniach – 100 zł. Fundacja Eudajmonia zapewnia wyżywienie i nocleg. Uczestnicy wyjazdu mogą otrzymać zwrot kosztów dojazdów w wysokości 100 zł.
W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, organizator może podjąć decyzję o realizacji szkolenia w formie on-line.
Koordynator projektu:
Jagienka Mindur
E-mail: j.mindur@eudajmonia.pl
tel.: 600 912 804
Powrót do: Działania