Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

5. DOLNOŚLĄSKI KONWENT REGIONALNY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

DOSTĘPNY DOLNY ŚLĄSK

 Od lewej - 1. logotyp Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnych, 2. logotyp - Nie ma barier. Dolny Śląsk, 3. logotyp - Dolny Śląsk.

który odbędzie się 19 października 2020 r. w godz. 10.00-14.00

Wydarzenie będzie miało formę on-line i będzie dostępne pod linkiem: https://www.facebook.com/dolnoslaskikonwentON

Już po raz piąty Konwent Regionalny będzie miejscem wymiany doświadczeń i wiedzy całego środowiska osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin, organizacji oraz instytucji samorządowych.

Wchodząc na profil Dolnośląski Konwent Organizacji i środowisk Osób z Niepełnosprawnościami w dniu wydarzenia mogą Państwo być nie tylko Obserwatorami dyskusji, ale także jej aktywnymi Uczestnikami i Uczestniczkami. W trakcie transmisji będzie możliwość zadawania pytań Panelistom i Panelistkom przez komunikator internetowy. Postaramy się, aby żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

Liczymy na to, że zaszczyci Pani/Pan swoją obecnością to wydarzenie ważne dla całego środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Formularz rekrutacyjny: https://tiny.pl/7lcz4

Osoba do kontaktu: e.pulawska@eudajmonia.pl; tel. 881 476 976, 510 169 986

Zapewniamy tłumaczenie na język migowy.

Wydarzenie zostało objęte patronatami honorowymi:

Logotypy patronów

W organizację wydarzenia zaangażowali się:

Logotypy zaangażowanych organizacji

 

Uchwała VI Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami z 24.10.2020

Powrót do: Działania

Partnerzy