Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Warsztaty kompetencji społecznych w Cafe Równik


Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji społecznych i umiejętności samodzielnego funkcjonowania 10 osób, będących uczestnikami działań rehabilitacyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji z Wrocławia w kawiarni Cafe Równik przy ul. Jedności Narodowej 47 poprzez ich udział w grupowych warsztatach psychoedukacyjnych w okresie 15.10.2018 - 31.12.2018r.              

Kawiarnia Cafe Równik to unikalna w skali kraju  innowacyjna forma wspierania i rozwijania aktywności społeczno - zawodowej osób dorosłych mających trudności ze znalezieniem pracy na otwartym rynku.

Projekt WARSZTATY KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH W CAFE RÓWNIK odbywa się w ramach zadania publicznego „działalność na rzecz osób niepełnosprawnych” i jest ZLECANY ZE ŚRODKÓW PFRON PRZEKAZANYCH PRZEZ MOPS we Wrocławiu.  

 Zadanie realizowane w okresie:  od 15.10.2018  do 31.12.2018

Powrót do: Działania

Partnerzy