Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zatrudnienie wspomagane (rekrutacja zakończona)

ZATRUDNIENIE WSPOMAGANE

Okres realizacji projektu: 01.02.2012 - 31.01.2015
Nr projektu: WND-POKL.06.01.01-02-103/11
Kwota przyznanego dofinansowania: 3 206 374,50 zł
Beneficjent: Fundacja Eudajmonia
Osoba do kontaktu: Destina Kuliś
tel. +48 881 476 976 e-mail: d.kulis@eudajmonia.pl


Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 i realizowany w ramach priorytetu VI. Rynek pracy otwarty dla wszystkich 6.1. Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie 6.1.1. Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Projekt zrealizowany został na terenie Dolnego Śląska. Udział w nim wzięło 100 osób z niepełnosprawnościami (głównie niepełnosprawność sensoryczna i doświadczenie choroby psychicznej) oraz 100 osób z otoczenia Uczestników/czek. Celem projektu była aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy oraz wypracowanie modelu zatrudnienia wspomaganego dla wszystkich rodzajów niepełnosprawności. 

W ramach projektu Uczestnicy/czki otrzymali wsparcie trenerów pracy, psychologów, doradców zawodowych. Otrzymali sprzęt rehabilitacyjny, pakiet pracownika oraz szkolenia zawodowe niezbędne do podjęcia zatrudnienia.

Logo projektu

Logo projektu Zatrudnienie wspomagane

 

 KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO GALERII

Powrót do: Działania

Partnerzy