Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

AKCJE

Bachomazy

Integracyjna impreza dla dzieci niepełnosprawnych i ich zdrowych rówieśników, która odbyła się w Dzień Dziecka 2008 we Wrocławiu.

Było to przedsięwzięcie promujące ideę integracji wśród dzieci, niezależnie od ich stanu zdrowia, statusu ekonomicznego czy społecznego. Dzień Dziecka młodzi wrocławianie świętowali malując farbami specjalnie przygotowane krasnale, które „ożywiali” swoimi impresjami na temat przyjaźni, a cały proces twórczej zabawy odbywał się przy muzyce Bacha.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz

 

Integracyjny Bal Karnawałowy

Pierwsza integracyjna impreza zorganizowana przez fundację skierowana do dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych zainspirowana ideą wspierania osób z grup defaworyzowanych poprzez działaniach pobudzające ich potencjał i wyzwalające w nich gotowość do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

  Bal był okazją do naturalnej, opartej na zabawie, integracji środowisk dzieci pełno i niepełnosprawnych oraz zapobiegania tworzenia się fałszywych przekonań na temat niepełnosprawności.

Impreza zorganizowana pod honorowym patronatem Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Andrzeja Łosia.

Powrót do: Działania

Partnerzy